ÇALIŞAN-SEN Konfederasyon’undan ,İŞKUR Genel Müdürlüğüne ziyaret..

ÇALIŞAN-SEN Konfederasyonu ve Din Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf ÖZDEMİR, Genel Başkan Yardımcıları Menderes ATEŞ, Murat AYTAÇ, Hayati OYANIK ile Ofis Bir-Sen Genel Başkanı H.Selen Dağıstan NAMLI, Genel Teşkilat Sekreteri Faruk KARAMAN, İl Temsilcisi Ramazan SARSU, SGK İşyeri Temsilcileri Aynur Şahin TURAN ve Serbülent DÜNDAR ile birlikte İşkur Genel Müdürü Cafer UZUNKAYA beyi ziyaret ettik.

ÇALIŞAN-SEN Konfederasyonu Genel Başkanı Yusuf ÖZDEMİR göreve yeni atanan Sayın Cafer UZUNKAYA’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Sayın ÖZDEMİR,  İşkur çalışanlarının sorunlarının ve çözüm önerilerinin yer aldığı çalışma raporunu UZUNKAYA’ya teslim etti, Sendika olarak farklı seslere farklı görüşlere açık olduklarını söyledi. ÖZDEMİR sendika olarak İşkur’da yetkiye talip olduklarını çalışma hayatında refaha ulaşmak için İşkur çalışanlarının da yanında olduklarını, sözlerine ekledi.

İşkur Genel Müdürü Sayın Cafer UZUNKAYA ise; 3 yıldır kurumda görev aldığını yine kurumu tanıyan bir kişi olması nedeniyle yeni göreve atanmasına müteakip şimdiye kadar çözülemeyen sorunların çözümü adına ellerini taşın altına koyduklarını mevcut imkânlar ölçüsünde buna devam edeceklerini söyledi.

Yönetim olarak STK’ların çokluğundan ve ayrı renkler katmasından memnun olduklarını söyleyen UZUNKAYA sözlerine şu şekilde devam etti; Bizler her Sivil Toplum Kuruluşuna aynı yakınlıktayız, ayrım yapmaksızın hizmetlerimize devam ediyoruz. Cafer UZUNKAYA ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum diyerek sözlerini bitirdi.

Bizlerde yoğun programına rağmen bizlere zaman ayırdığı için kendisine teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir