MEYDANLARDAYIZ

Ülkeyi parçalamak bölmek isteyen askeri kamuflaj içerisine sızmış dış destekli vatan hainlerine karşı, Türk halkının gösterdiği şanlı direnişin yıldönümünde tüm yöneticilerimiz ve üyelerimizle birlikte demokrasi nöbetlerinde meydanlarda olacağız. Kazanılan zafer milletimize kutlu olsun. Bu zaferle birlikte Türkiye makus talihini yenmiş ve dirilişin temellerini atmıştır. Türkiye artık yerli ve milli unsurlar tarafından idare edilecek şanlı tarihine yeni sayfalar eklemeye devam edecektir. 

Çanakkale ve İstiklal harbi zaferlerinin bir devamı olan 15 Temmuz kurtuluş mücadelesinin haklı ve kutlu zaferi için Bugün Türk halkıyla birlikte meydanlardayız. Hain darbe girişiminde hainlerin uçak, tank ve savaş makinelerine karşı halkımızın verdiği şanlı direnişi unuttumamak, gelecek nesillere aktarmak ve Türk milletinin bağımsızlık için ölümü tercih ettiğini yedi düvele karşı göstermek için meydanlardayız.

Hainlere karşı verilen mücadelede hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehit yakınlarına ve Türk Milletine başsağlığı diliyor, gazilerimize şükranlarımızı arz ediyoruz. 

15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayaca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir