Teröre lanet olsun

Ofis camiası olarak Ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef alan hain terör saldırılarını şiddetle kınıyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Ofis Bir-Sen Genel Başkanı Dr. Selen Dağıstan Namlı son zamanlarda ülkemizi hedef alan ve toplum olarak canımızı yakan terör olayları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Hain terör örgütleri, işbirlikçileri ve destekçileri düzenledikleri hain saldırılarla ülkemizi istikrarsızlaştırmaya, halkımızın moralini bozarak kaos oluşturmaya, millet olarak birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalıştıklarını söyleyerek Türk halkının bu oyuna gelmeyeceğini ve Türkiye’yi bölmeye kimsenin gücünün yetmeyeceğini söyledi.

Terör örgütlerinin adeta vardiyalı olarak çalıştıklarını söyleyen Genel Başkan Dağıstan Namlı hain saldırılarla toplumumuzda fitne oluşturarak yaşam biçimlerine göre toplumu bölmek ve karşı karşıya getirilmek istendiğini söyledi. Genel Başkan Dağıstan Namlı “Terör nereden, kimden ve kime gelirse gelsin asla kabul edilemez. Savunmasız insanlara saldırmak cinayettir, katliamdır. Milletimiz ferasetiyle her türlü alçak girişimi savuşturacaktır. Hain terör saldırılarına karşı millet olarak birbirimize daha da kenetlenmeliyiz. Birlik ruhu içerisinde, ortak akılla, aklıselime dayalı olarak, teröre ve terör örgütlerine, terörü besleyen ve yönlendiren kirli odaklara karşı yekvücut olduğumuzu göstermeliyiz. Ülkemizi diz çöktürmeye çalışan hainlere, terör örgütlerine, destekçilerine ve işbirlikçilerine, birlik ve beraberliğimizi daha kuvvetlendirerek en güzel cevabı vermeliyiz. Bütün terör faaliyetlerinin bu ülkeyi bölmek için tek merkezden yönetildiğini bizler milletçe çok iyi biliyoruz ve Türkiye bu oyuna gelmeyecek ve bu ülkeyi kimse bölemeyecek” dedi. Genel Başkan açıklamasında Beşiktaş’ta Kayseri’de Reina’da ve İzmir’de hain terör saldırılarını bir kez daha lanetliyor, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir